Pristatymas

Pristatymas visoje Lietuvoje Lietuvos paštu

Pasirinkus pristatymą į Lietuvos pašto skyrių, siunta pristatoma į Jūsų adresui priskirtą pašto skyrių per 1-3 darbo dienas. Siuntai pasiekus pašto skyrių, Jūs gausite pranešimą el. paštu, SMS žinute arba į pašto korespondencijos dėžutę. Siuntos duomenų apdorojimas pašto skyriuje bei pranešimo pristatymas, gali užtrukti iki 10 dienų.

Svarbu: vykdami atsiimti siuntinio į pranešime nurodytą pašto skyrių, turėkite asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą. Siuntos Lietuvos Pašto skyriuose yra saugomos 30 kalendorinių dienų nuo pristatymo datos

Pristatymas visoje Lietuvoje LP express paštomatais

Į LP Express paštomatų tinklą prekės pristatomos per 1-2 darbo dienas nuo užsakymo pateikimo. Galimybė rinktis net iš 107 terminalų, esančių 45 Lietuvos miestuose bei miesteliuose. Jums artimiausią ar patogiausią LP Express terminalą galite rasti terminalų sąraše.

LP Express terminalai veikia 24 valandas per parą, tad siuntą galėsite atsiimti Jums patogiu metu. Siuntai pasiekus Jūsų pasirinktą LP Express terminalą, būsite informuoti SMS žinute ir elektroniniu laišku. Siuntinį iš terminalo turite atsiimti per 3 kalendorines dienas nuo SMS gavimo datos.

Svarbu: Būtina nurodyti tikslų telefono numerį, nes šiuo numeriu bus išsiųsta SMS žinutė su kodais, reikalingais atsiimti siuntą iš savitarnos terminalo.

Pristatymas visoje Lietuvoje Omniva paštomatais

Tai patogus ir paprastas būdas atsiimti siuntą. Ją galėsite atsiimti Jums tinkamiausiu metu, pasirinkus vieną iš 67 paštomatų. Jums artimiausią ar patogiausią Omniva paštomatą galite rasti paštomatų sąraše.

Prekės, į pasirinktą paštomatą, pristatomos per 1-2 darbo dienas. Siuntai pasiekus Jūsų pasirinktą Omniva paštomatą, būsite informuoti SMS žinute. Jums patogiu metu, siuntinį iš Omniva paštomato turite atsiimti per 7 kalendorines dienas nuo SMS gavimo datos.

Svarbu: Būtina nurodyti tikslų telefono numerį, nes šiuo numeriu bus išsiųsta SMS žinutė su kodu, reikalingu atsiimti siuntą iš paštomato.

OMNIVA kurjerių tarnyba

Kurjeris siuntą pristato per 1-2 darbo dienas nurodytu adresu ir įteikia asmeniškai gavėjui. Apie numatomą pristatymo laiką gavėjas informuojamas iš anksto.

Siuntos autobusais

Reikia žaibiško pristatymo? Gaukite siuntą tą pačią dieną! Jūsų užsakymą išsiųsime per Siuntos autobusais siuntų terminalą. Kaip greitai siunta pasieks Jus priklauso nuo autobusų grafiko.