Atsiskaitymas

Mes siūlome Jums keletą saugių atsiskaitymo būdų, tereikia išsirinkti patogiausią.

Atsiskaitymas grynaisiais pinigais prekės atsiėmimo metu

Pasirinkę šį mokėjimo būdą, atsiskaitysite ne užsakymo metu, o kurjeriui pristačius prekes Jums arba atvykę atsiimti prekės į mūsų biurą Verkių g. 36, Vilniuje.
Dėmesio! Prekių atsiėmimo metu turėkite tikslią grynųjų pinigų sumą, nurodytą Jūsų užsakyme.

Atsiskaitymas mokėjimo kortelėmis

Jūsų patogumui siūlome atsiskaityti už prekes banko kortele. Atsiskaityti kortele galite atsiimdami užsakymą LP EXPRESS arba OMNIVA siuntų savitarnos terminaluose, kurjeriui pristačius prekes arba pasirinkus atsiskaitymo mokėjimo kortelėmis būdą.

Atsiskaitymas PAYSERA mokėjimo sistema

Greitas, saugus, paprastas ir pats populiariausias mokėjimo būdas, besinaudojantiems Paysera paslaugomis arba pageidaujantiems sumokėti naudojant savo internetiniame banke iš anksto paruoštu mokėjimo ruošiniu.

Atsiskaitymas PAYPAL

Priimame PayPal mokėjimus. Pasirinkus užsakymą apmokėti per PayPal, Jūs būsite nukreipti į PayPal sistemą, kur turėsite prisijungti prie savo paskyros ir patvirtinti mokėjimą. Šį apmokėjimo būdą galite rinktis jeigu turite PayPal paskyrą arba pageidaujate apmokėti mokėjimo kortele per PayPal sistemą.

Atsiskaitymas bankiniu pavedimu

Atsiskaityti už prekes galite bankiniu pavedimu į mūsų sąskaitą Swedbank banke (LT587300010149881569). Pavedimą galite atlikti naudodami savo banko el. bankininkystės sistemą arba nuvykę į banko skyrių. Duomenis, reikalingus pavedimui atlikti, pateikiame patvirtinus užsakymą ir ,papildomai, atsiunčiame el. paštu kartu su užsakymo patvirtinimu.
Dėmesio! Mokėjimas iš Lietuvoje veikiančių bankų mūsų sąskaitoje įskaitomas per 1-2 darbo dienas, o mokėjimo gavimas iš užsienio bankų gali užtrukti 2-5 darbo dienas.

Svarbu: užsakymas yra laikomas apmokėtu, kai visa mokėtina suma yra gaunama ir įskaitoma į mūsų sąskaitą. Laikotarpis, per kurį suma yra gaunama ir įskaitoma, priklauso nuo pasirinkto atsiskaitymo būdo. Nesulaukus užsakymo apmokėjimo per 3 darbo dienas, mes turime teisę anuliuoti Jūsų užsakymą vienašališkai, be atskiro įspėjimo.