Peteliškė ir fantazija -„Karalių pasaka“

Produkto kodas: PF-MKC-3 Kategorija: Žymos: , , , ,

Tikras, prabangus itališkas šilkas

Neturime

---

Natūralaus šilko peteliškė ir fantazija su M. K. Čiurlionio paveikslu „Fantazija“

Kūrinio autorius: Mikalojus Konstantinas Čiurlionis
Peteliškės ir fantazijos dizaineris: Jolanta Talaikytė

Peteliškė ir fantazija pagaminta iš 100% natūralaus šilko
Pagaminta Lietuvoje

  Šilko priežiūros gidas

Bendradarbiaujant su Nacionaliniu M. K. Čiurlionio dailės muziejumi, Lietuvoje kuriami šilko aksesuarai – peteliškės su fantazijomis, kuriose perkelti M. K. Čiurlionio paveikslai. Ant šilko perkeltas unikalus Lietuvos paveldas, kuriuo galima gėrėtis kiekvieną dieną.

Šilko aksesuarų dizainą kūrė žinoma Lietuvos dizainerė, VDA Kostiumo katedros profesorė Jolanta Talaikytė.

Vyriška peteliškė ir fantazija – elegancijos ženklas klasikinėje vyro aprangoje. Net be švarko, dėvint laisvalaikio kelnes ir sportbačius, spalvinga peteliškė suteiks žaismingumo. Dizainerė Jolanta Talaikytė rekomenduoja rinktis tik šilkinę peteliškę: „Sintetiniai audiniai kartais labai panašūs į šilką, tačiau jo gyvo spindesio nepavyksta išgauti niekam”. Fantazija viršutinėje švarko kišenėje nešiojama kraštais į vidų.

Šilkinės peteliškės ir fantazijos gaminamos panaudojant M.K.Čiurlionio paveikslų motyvus. Peteliškėje matomi M.K. Čiurlionio paveikslų fragmentai, fantazijoje – visas meno kūrinys. M.K.Čiurlionio paveikslai atspausti ant audinio iš originalių kūrinių nuotraukų, todėl išlaikytos autentiškos spalvos. Kiekviena peteliškė – unikali, nes gaminama iš skirtingų kūrinio dalių. Šilkines peteliškės ir fantazijos gaminamos iš natūralaus, 100% šilko audinio.

Įsigydami šiuos aksesuarus, įsigysite ne tik stilingą peteliškę su fantazija, bet ir dalelę žymiausio Lietuvos menininko palikimo.