Šilkinės veido kaukės

Visi mūsų gaminiai – iš šilko. Susidraugavome su šiuo ypatingu audiniu, kurį žmonės naudoja jau 4 tūkst. metų ir kiekvieną kartą tarsi atranda iš naujo. Drabužiams, aksesuarams šilkas puikiai tinka dėl savo natūraliai elastingo lengvumo, prabangos. Pasirinkome jį kaukėms, nes medicinoje šilkas, kaip natūrali biologinė medžiaga, yra vis plačiau naudojamas. Švelnus jo prisilietimas prie veido nedirgina odos, yra malonus ir tai ko gero vienintelės apsauginės kaukės, apie kurias galima pasakyti, kad atrodo gražiai.   

Kodėl verta rinktis šilkinę veido kaukę?

2020 metų rugsėjo 18 dieną moksliniame žurnale PLOS ONE paskelbtas straipsnis apie tyrimą (visą straipsnį rasite čia), atliktą JAV, Sinsinačio universiteto laboratorijoje. Buvo nustatyta, kad viena geriausių medžiagų, tinkamų nuo Covid-19 apsaugančių kaukių gamybai, yra šilkas.

Daugiau informacijos apie šilko savybes

2020 metų rugsėjo 18 dieną moksliniame žurnale PLOS ONE paskelbtas straipsnis apie tyrimą (visą straipsnį rasite čia), atliktą JAV, Sinsinačio universiteto laboratorijoje. Buvo nustatyta, kad viena geriausių medžiagų, tinkamų nuo Covid-19 apsaugančių kaukių gamybai, yra šilkas.

Mokslininkai lygino medvilnės, poliesterio ir šilko hidrofobiškumą, t.y. medžiagų savybes nesąveikauti su vandeniu, paprastai tariant – nepermirkti.

Kadangi Covid-19 virusas plinta mažų vandens lašelių pavidalu, tyrėjams buvo svarbu nustatyti, kuris audinys atsparesnis jų prasiskverbimui. Nustatyta, kad šilkas yra geriausias hidrofobinis barjeras. Jis išstumia vandens lašelius ir nepermirksta, kaip medvilnė. Tuo pačiu šilkas labiausiai pralaidus orui. Po kelių pakartotinių plovimų šios savybės liko nepakitusios.

Mokslininkai ir medikai padarė išvadą, kad apsauginės šilkinės veido kaukės nusileidžia tik respiratoriams N95 ir chirurginėms kaukėms. Norint padidinti šilko kaukių efektyvumą, jie rekomenduoja naudoti 3 šilko sluoksnius.

Apsauginėms veido kaukėms šilkas rekomenduojamas naudoti dar ir dėl to, kad tai yra švelni, minkšta ir prisilietus maloni medžiaga, kuri nedirgina odos, pro ją lengva kvėpuoti. Net ir ilgai dėvima, kaukė nesudrėksta nuo paties žmogaus iškvepiamo drėgno oro.

Medicinoje šilkas, kaip natūrali biologinė medžiaga, yra vis plačiau naudojamas. Šilkinės veido kaukės pasižymi ne tik savo hidrofobinėis savybėmis, tačiau ir būdingomis antimikrobinėmis, antibakterinėmis ir antivirusinėmis savybėmis.

Šilko kaukė patikimai apsaugo nuo virusų, nepalyginamai estetiškiau už bet kurį respiratorių ar medicininę kaukę, o šis modelis ypač patogus. Ji tvirtai laikosi ant veido, nesmunka nuo nosies, nelenda į burną kvėpuojant ir net po ilgo dėvėjimo nesudrėksta, išlaiko savo formą bei apsaugines savybes.

P

100% natūralus šilkas

P

3 šilko sluoksniai didesnei apsaugai

P

Reguliuojamas gumelės ilgis

P

Patogi kaukės forma, gerai laikosi ir neslysta

Įsigykite dabar

Gaila, tačiau nieko neradome 🙁

Puslapio, kurio ieškote neradome. Siūlome pakartoti paiešką arba pasinaudoti mūsų meniu (tas kur viršuje, arba apačioje 🙂 ). Arba visada galite su mumis susisiekti ir pabendrauti! Sėkmės!

Antivirusinės savybės

Šilkui būdingos antibakterinės ir antivirusinės savybės, tad veido kaukės puiki apsauga nuo galimo užsikrėtimo

Hidrofobinės savybės

Apsauginė veido kaukė, pagaminta iš šilko atstumia drėgmės lašelius ir apsaugo nuo galimo užsikrėtimo

Kvėpuojantis audinys

Šilkinė veido kaukė ne tik puikiai saugo nuo užsikrėtimo, tačiau ir kvėpuoti su ja gerokai lengviau

3 šilko audinio sluoksniai

Mokslininkai rekomenduoja ne mažiau kaip 3 šilko sluoksnius, kad apsauginė veido kaukė būtų efektyvi

Greitai džiūsta

Šilkinė veido kaukė greitai džiūsta, tad išskalbus, jau po kelių valandų vėl galite naudoti švarią ir sausą kaukę

Daugkartinio naudojimo

Tausojate gamtą, naudodami šilkinę veido kaukę, kuri nepraranda savo savybių net po daugelio skalbimų

Reguliuojamas ilgis

Reguliuokite kaukės gumelių ilgį, kad kaukė būtų patogi, ją nešiojant nors ir visą dieną

Klientų nuotraukos

Pin It on Pinterest

Krepšelis
  • Krepšelis tuščias