Šilkinė skarelė „Mamos darželis“

74.00 

Natūralaus šilko skarelė su Stasio Eidrigevičiaus paveikslu „GERUMAS“
Kūrinio autorius: Stasys Eidrigevičius
Šilkinės skarelės dizainas: Jolanta Talaikytė
Gaminio dydis: 67 cm x 67 cm

Šilkinė skarelė pagaminta iš 100% natūralaus šilko
Pagaminta Italijoje
  Šilko priežiūros gidas

Liko 10

Stasys Eidrigevičius - vienas žinomiausių šiuolaikinių lietuvių dailininkų, grafikas ir režisierius. Savo kūriniais dailininkas spėjo pavergti ne vieno menu ir drąsiais kūriniais besidominčiųjų širdis.

Menininkas yra žinomas ne tik Lietuvos, bet ir viso pasaulio publikai, nes Stasio Eidrigevičiaus kūriniai eksponuojami Lietuvos, Lenkijos muziejuose, Britų muziejuje Londone, Modernaus meno muziejuje Niujorke, Nacionalinėje bibliotekoje Vašingtone, Vatikano muziejuje, Tokijo Kūrybos galerijoje, privačiose kolekcijose Lietuvoje ir užsienyje.
Savitą, gyvą, dinamišką ir įvairius klausimus nagrinėjantį stilių išlaikantys dailininko darbai, autentiškumu išsiskiria iš kitų šiuolaikinių lietuvių dailininkų.

Jūsų dėmesiui - su pagarba ir pasididžiavimu pristatome gerai žinomus Stasio Eidrigevičiaus paveikslus, perteiktus ant 100% natūralaus, itališko, prabangaus šilko.
Šilkinės skarelės - prabangus aksesuaras, ryškiai matomas Jūsų aprangoje, pagyvinantis ir išryškinantis Jūsų stilių.

Unikalių Stasio Eidrigevičiaus paveikslų perkėlimui ant šilko panaudojama itin aukštos kokybės originalios, paties dailininko atrinktos paveikslų fotografijas. Šilko skarų dizainą kūrė žinoma Lietuvos dizainerė, VDA Kostiumo katedros profesorė Jolanta Talaikytė.

Krepšelis
  • Krepšelis tuščias